דלג לתוכן הדף
דלג לתוכן הדף
|

מחפשים יציבות? הכירו את ביטוח החיים שהכי מתאים לכם

שיניתם סטטוס? הרחבתם את המשפחה? הכירו את ריסק 15 – ביטוח חיים ללא הפתעות ועם מחיר קבוע לתקופה של 15 שנים 

בנג'מין פרנקלין, מנסח הכרזת העצמאות של ארה"ב, קבע אי שם ב-1789 כי "בעולם הזה ישנם רק שני דברים בטוחים: מיסים ומוות". ובכן, המשפט האייקוני ממשיך להדהד גם בימים אלו וכך גם הרצון הטבעי של רובנו להימנע, ככל שניתן, מהמחשבה על המוות. 


יחד עם זאת, כולנו היינו רוצים לישון טוב בלילה ולדעת שכאשר היום הזה יגיע, בין אם בנסיבות טבעיות ובין אם בתרחיש פחות סימפטי, חלילה, לבני המשפחה שלנו ולאנשים הקרובים ביותר לנו לא ייחסר דבר בפן הכלכלי. 


בדיוק לשם כך הומצא ביטוח החיים למקרה מוות, או "ריסק" בשמו המקצו עי, אשר נועד לספק הגנה כלכלית לאנשים שקיומם תלוי בהכנסה שלנו, לאחר שנלך לעולמנו. אותם אנשים מוגדרים על ידינו כ"מוטבים" ויכולים להיות בן/בת זוג, ילדים, הורים או כל אדם אחר שיקר לליבנו. רשימת האנשים, וכך גם אופן קבלת הפיצוי הכספי והדרך שבו יחולק בין הגורמים השונים, ניתנים לבחירה ולשינוי תוך כדי תנועה.  


כמה זה עולה לי? 

הפרמיה (התשלום החודשי) בעבור פוליסת ביטוח חיים מושפעת ממ גוון מאפיינים ובראשם סכום הכסף שנרצה להבטיח למוטבים, מגדר, גיל, מצבנו הבריאותי, השאלה האם אנחנו מעשנים או לא, תחום העיסוק שלנו, תחביבים ועוד. כדי לקבל תמונה שלמה של סך המרכיבים הללו, אדם המבקש לרכוש

ביטוח חיים נדרש למלא טופס הצהרת בריאות ועיסוק במסגרת הליך שנקרא חיתום, שחוזר על עצמו בכל הצטרפות מחודשת לביטוח למקרה מוות.  


ככלל, מבוטח ישלם יותר לחברת הביטוח שלו ככל שהוא מתבגר וככל שזו תחליט שרמת הסיכון לבטח אותו גבוהה יותר. כך לדוגמה, מעשנת תשלם באופן יחסי יותר מאשר אישה שלא נגעה בסיגריה מימיה ואילו הפרמיה של אדם שעובד בעבודה משרדית תהיה נמוכה מזו של מנופאי או של מי שמתפרנס מעבודה בגובה (בהנחה שיתר המאפיינים ביניהם חופפים). ובינינו, גם מצבנו הבריאותי לרוב לא הולך ומשתפר ככל שאנחנו מתבגרים.  


ריסק 15 - ללכת על בטוח 

בואו נגיד את האמת - הצורך בביטוח חיים הופך ממשי עבור רובנו ביום שבו אנו מקימים תא משפחתי משלנו, על אחת כמה וכמה עם הגדלתו – והוא מלווה אותנו שנים רבות קדימה. מעת לעת רצוי גם שנבצע בו התאמות, בכפוף לגידול בהכנסות שלנו ולשדרוג רמת החיים שלנו.  


כדי לתת מענה מיטבי ומדויק לאנשים שזקוקים לרכוש ביטוח חיים לטווח ארוך, מבלי לדאוג להתייקרות הפרמיה לאורך השנים, מנורה מבטחים ביטוח בע"מ השיקה מוצר בלעדי וייחודי מבין כל חברות הביטוח בשם "ריסק 15" – ביטוח חיים למקרה מוות השומר על תשלום חודשי קבוע לתקופה של 15 שנה!


לצד שמירה על תשלום חודשי אחיד וזהה לזה שניתן במעמד ההצטרפות – ולמשך עשור וחצי, פוליסת "ריסק 15" מגלמת בתוכה יתרון משמעותי אחר בדמות הנחה שרק הולכת וגדלה עם השנים – ולימים הופכת למאוד משמעותית.  


ריסק 15 – כי בימים של אי ודאות, חשוב לשמור על יציבות.

 

*בכפוף לתנאי החברה והפוליסה