דלג לתוכן הדף
דלג לתוכן הדף
|

נהג מזדמן

כולנו יודעים שיש מקרים שבהם צריך להפקיד את ההגה בידיים של מישהו אחר. ובכן, כדי שתישארו רגועים ומכוסים, יצרנו בשבילכם את נהג מזדמן – הרחבת כיסוי לכל נהג, כולל צעיר וחדש, לתקופה מוגבלת – בהתאם למספר הימים שרכשתם.

באפשרותכם לרכוש את ההרחבה לתקופה של יום אחד עד 7 ימים (ועד 12 פעמים בשנה) באמצעות לחיצה על "הוספת נהג מזדמן".

נהג מזדמן – למי הוא מיועד?

ישנם מספר תרחישים נפוצים שבהם עולה צורך ברכישת כיסוי ביטוח רכב לזמן קצוב. לדוגמא, עבור חייל בשירות סדיר שחוזר הביתה בסופי שבוע ומשתמש ברכב לזמן מוגבל, מדובר בפיתרון אידאלי, ולא פחות חשוב מכך - חסכוני במיוחד למשפחה ברמה השנתית.

הרחבת הכיסוי נהג מזדמן רלוונטית גם במקרים של קרובי משפחה שמגיעים לביקור מחו"ל ועושים שימוש ברכב לתקופה של מספר ימים, סבתא ששומרת על הילדים בזמן שההורים בחופשה, שינוע של רכב ללא ביטוח לטסט השנתי ועוד מגוון תסריטים.

חשוב לדעת:

  • ניתן לרכוש את ההרחבה שמקנה את כיסוי "נהג מזדמן" בכל מסלולי הביטוח מסוג רכוש – ביטוח מקיף וצד ג'.
  • שימו לב – הוספת נהג מזדמן במסלולים הנ"ל תתאפשר לרכבים בשווי מקסימלי של 550 אלף ש"ח.

 

 

כיצד רוכשים את הרחבת הביטוח?

ניתן ללחוץ על כפתור "הוספת נהג מזדמן" על מנת להגיע לתהליך דיגיטלי קצר ופשוט. בתהליך תתבקשו לבחור לאיזה מבין הרכבים המבוטחים בחברה תרצו להוסיף את ההרחבה וכן את התאריכים שבהם אתם מבקשים להחיל את הכיסוי – ותקבלו הצעת מחיר למספר הימים המבוקשים. לאחר שתאשרו את ההצעה, תקבלו את סיכום הרכישה במסרון לטלפון הנייד הרשום אצלנו.

כמו כן, באפשרותכם לפנות לסוכן הביטוח שלכם לקבלת פרטים נוספים ולרכישה, לאתר סוכן באיתורן הסוכנים או לפנות למוקד המכירות שלנו ב-9699* כדי לבצע את התהליך בטלפון.