דלג לתוכן הדף
דלג לתוכן הדף
|

ביטוח צד ג' לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון

ביטוח צד ג' לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון הוא ביטוח יחסית זול משום שהוא אינו מיועד לבטח נזק לרכב המבוטח, אלא רק את האחריות המבוטח לנזק רכוש של צד ג' שנגרם עקב שימוש ברכב המבוטח.

על המבוטח להיות מודע שבמקרה של ביטוח צד ג' , המבוטח לוקח על אחריותו נזק שנגרם לרכב המבוטח.

לאיזה רכב מתאים ביטוח צד ג'?

רוב הרכבים בארץ מבוטחים בביטוח מקיף , חלקם הקטן של כלי הרכב אינם מבוטחים בביטוח מקיף ומבוטחים בביטוח צד ג' בלבד. ביטוח זה של צד ג' מיועד בעיקר לרכב ישן מעל 12 שנה שערכו הכספי הוא יחסית נמוך.

ביטוח צד ג' לרכב כולל את הכיסויים הבאים:

ביטוח צד ג' מכסה את אחריות המבוטח לנזקים שנגרמו על ידי הרכב לרכוש צד שלישי שאינו בבעלות המבוטח, בשל תאונה, התנגשות או התהפכות.

מה לא מכוסה בביטוח רכב צד ג'?

החיסרון העיקרי של ביטוח זה הוא שהרכב של המבוטח אינו מכוסה כנגד נזק שייגרם לו.

אפשרויות הרחבה לביטוח רכב צד ג':

בנוסף לכיסוי הבסיסי, "מנורה מבטחים" ביטוח מאפשרת לך לרכוש הגנות נוספות:

 

  • ביטוח שבר שמשות.
  • שירותי גרירה (כתוצאה מקלקול מכני ו/או תאונה).
  • הגנה משפטית.


השירותים כרוכים בהשתתפות עצמית, פירוט הכיסויים והתנאים המחייבים מפורטים בתנאי הפוליסה וחריגה, לרבות בדף הרשימה.

איך רוכשים ביטוח צד ג' לרכב?

ניתן לרכוש את ביטוח הרכב של מנורה מבטחים בתהליך דיגיטלי פשוט ומהיר – כל מה שצריך זה ללחוץ על "לקבלת הצעה". בנוסף, באפשרותכם לפנות למוקד המכירות שלנו בטלפון 9699*.

כמו כן, מנורה מבטחים מציעה מגוון מוצרי ביטוח דרך סוכני הביטוח העובדים עם החברה. אם הנכם מבוטחים שלנו, אנו ממליצים כי תפנו לסוכן הביטוח שלכם לקבלת פרטים נוספים ולרכישה, או לאתר סוכן באיתורן הסוכנים.

-------------
המידע הנ"ל הינו לידיעה בלבד, אינו מהווה הצעה, אין בו כדי להוות תחליף לייעוץ אישי על ידי בעל רישיון הניתן בכפוף לחוק ואינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה במקור. כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה, ולא ישמש ככלי לפרשנות הפוליסה. התנאים המחייבים את החברה הינם תנאי הפוליסה בלבד.החברה לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג שהוא שיגרם עקב הסתמכות על המידע הנ"ל. ט.ל.ח.

בחזרה לעמוד ביטוח רכב