דלג לתוכן הדף
קישור לדף הבית של מנורה

תוכניות ביטוח לעסקים

שריפה, גניבה, בעיות בצנרת, רעידות אדמה – שום דבר לא מכין אותנו למקרים שעלולים לפגוע בבית העסק, לגרום לנזקים משמעותיים ולהרוס את המבנה. פגיעה פיזית בבית העסק משפיעה על התנהלותו, מערך הלקוחות והכנסותיו.

במנורה מבטחים יצרנו מערך של תוכניות ביטוח לעסקים שמכסה מגוון אירועים העלולים לגרום לנזקים הרסניים לעסק שלכם בין אם מדובר במשרדים, חנות בקניון, חברת הובלה או כל עסק אחר.

הנכם מוזמנים לקרוא עוד על הביטוחים העסקיים של מנורה מבטחים ולפנות למומחים שלנו על מנת ליצור תמהיל מדויק שעונה על צרכי העסק שלכם, ומספק מענה איכותי וקונקרטי לסיכונים מולם הוא עומד.

  תוכניות ביטוח לעסקים

 • פוליסה לביטוח לבתי עסק - מנוביט 2015

  מיועדת לכל סוגי העסקים, בעלת מבנה מודולרי וניתנת להתאמה באופן אישי לצורכי בית העסק.

  למידע נוסף
 • ביטוח אש מורחב ואובדן תוצאתי

  פוליסה המעניקה כיסוי לנזקי עשן, אש, התפוצצות וברק ולנזקים בלתי צפויים

  למידע נוסף
 • פוליסה לביטוח כספים - מנוביט 2015

  פוליסה לביטוח כספים מכסה אבדן או נזק מאירוע בלתי צפוי שייגרם לכספים המבוטחים בעת הימצאותם בחזקת המבוטח ובעת העברתם. 

  למידע נוסף
 • ביטוח "כל הסיכונים" לבתי עסק

  פוליסה לביטוח על בסיס "כל הסיכונים" מכסה אובדן או נזק פיסי מתאונה לרכוש המבוטח מסיבה כלשהי, למעט מקרים אשר הוצאו באופן מפורש מכלל כיסוי. 

  למידע נוסף
 • ביטוח מקיף לבניינים לבתי עסק

  פוליסה לביטוח מקיף לבנין מעניקה כיסוי לנזקים שונים הנגרמים לבנין. 

  למידע נוסף
 • פוליסה לביטוח סחורה בהעברה - מנוביט 2015

  פוליסה לביטוח סחורה בהעברה מכסה אבדן או נזק לרכוש המבוטח בעת העברתו בכלי רכב עד להגעתו ליעד הסופי ו/או כפי שהוסכם בין המבוטח למבטח על פי תנאי הפוליסה.

  למידע נוסף

המידע הנ"ל הינו לידיעה בלבד, אינו מהווה הצעה, אין בו כדי להוות תחליף לייעוץ אישי על ידי בעל רישיון הניתן בכפוף לחוק ואינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה במקור. כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה, ולא ישמש ככלי לפרשנות הפוליסה. התנאים המחייבים את החברה הינם תנאי הפוליסה בלבד.החברה לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג שהוא שיגרם עקב הסתמכות על המידע הנ"ל. ט.ל.ח.