דלג לתוכן הדף
קישור לדף הבית של מנורה

4 סיבות שבגללן עדיף לרכוש ביטוח רכב באינטרנט

זה נוח, מהיר ואפילו קל יותר מאשר לרכוש פוליסה בדרכים אחרות – אז למה שלא תתקדמו לדיגיטל?

במאה העשרים ואחת, אין כמעט מוצר שלא ניתן לרכוש דרך האינטרנט, לעתים במרחק של לחיצות ספורות. גם בתעשיית הביטוח התאימו את עצמם למהפכה והיום קל, נוח ומהיר מתמיד לרכוש ביטוח רכב אונליין.

ברבות מחברות הביטוח תוכלו היום לרכוש ביטוח חובה ומקיף ישירות דרך האינטרנט, בלי צורך בהמתנה לנציג. אלא, שגם מעבר לנוחות – לרכישת ביטוח רכב באינטרנט יש כמה יתרונות מובהקים, שהופכים אותה למשתלמת במיוחד. 

הנה כמה יתרונות ששווה לקחת בחשבון, גם אם אתם לא רגילים לבצע רכישות בדיגיטל:

1. בחינת מחירי ותנאי הפוליסה 

רכישת ביטוח לרכב דרך האינטרנט מאפשרת לכם לערוך השוואה יסודית בין העלות לעומת התנאים של הפוליסות השונות לרכב. בין השאר, היא מאפשרת לבדוק לעומק את היקף הכיסויים, ההרחבות השונות ולקרוא בעיון את האותיות הקטנות. אפשר, כמובן, לעשות זאת גם כשלא קונים דרך האינטרנט, אך באינטרנט אתם יכולים לרכוש בכל זמן שנוח לכם. ההשוואה מאפשרת לכם לקבל החלטה יותר נבונה לגבי תנאי הפוליסה שהכי מתאימים לצרכים שלכם אל מול המחיר שמבקשים עבורה. עם זאת, קחו בחשבון שבבחירת ביטוח לרכב – מחיר הוא לא השיקול היחיד, וייתכן שתנאים אטרקטיביים בחברה אמינה שווים את ההפרש בעלויות.  

2. קבלת הצעת מחיר מידית 

לאחר מילוי הפרטים באתר חברת הביטוח שבה התעניינתם, אפשר להשלים את הרכישה בתהליך דיגיטלי מלא – וזאת בתנאי שהחברה מאפשרת זאת. קודם כל, תקבלו הצעת מחיר להשלמת הרכישה, שאותה תוכלו לקרוא בעיון לפני שתבחרו אם להמשיך את התהליך. במנורה מבטחים ביטוח בע"מ מדובר בתהליך מהיר, ברור וקל לביצוע, שאמור להסתיים בתוך שתי דקות בלבד. אגב, גם אם תפנו למוקד עבור קבלת הצעה, תוכלו לקבל אותה בתוך דקות ספורות – ואולם באינטרנט תוכלו לקבל את ההצעה בלי צורך לשוחח עם נציג, בזמן ובתנאים שנוחים לכם. 

3. חסכון בזמן, יעילות ונגישות 

היום אפשר לרכוש ביטוח רכב חובה או מקיף באינטרנט מכל מקום ומתי שנוח לכם, בלי צורך בהתקשרות בשעות הפעילות ובהמתנה לנציג. במנורה מבטחים, תהליך הרכישה הדיגיטלי הוא פשוט, יעיל ומהיר, מה שמאפשר לכם גמישות ונוחות מרבית מבחינת הזמן שתשקיעו בתהליך. מעבר לכך, התהליך המקוון מאפשר לכם לעיין בפרטי הפוליסה בנחת, להשוות מחירים ולהשלים את הרכישה בקלות ובמהירות.  

4. צפייה בפוליסת הביטוח אונליין

לאחר רכישת ביטוח הרכב (באינטרנט או בדרך אחרת), תוכלו לצפות בפרטי הפוליסה באתר האינטרנט, בצורה שנוחה וידידותית למשתמש. במנורה מבטחים אף תוכלו, דרך האזור האישי באתר החברה, לקבל מידע עדכני אודות הפוליסה, וזאת בכל שעה ויום שתרצו. 

איך התהליך מתבצע בפועל?

במנורה מבטחים, רכישה של ביטוח רכב אונליין מתבצעת בתהליך דיגיטלי פשוט, קצר ובטוח, המאפשר לכם לרכוש פוליסת ביטוח לרכב בהנחה של עד 50% ועם אופציה לביטול ההשתתפות העצמית במסגרת מוסכים שבהסדר. כלומר, מוסכים מורשים שעובדים בהסדר עם מנורה מבטחים.

לפני שאתם מתחילים את תהליך הרכישה במנורה מבטחים, חשוב שיהיה ברשותכם מספר לוחית הרישוי של הרכב, כפי שזה רשום ברישיון הרכב.

בשלב הראשון של התהליך עליכם להזין את שמכם הפרטי ומספרי הטלפון ותעודת הזהות, כמו גם לאשר את התקופה עבורה אתם מעוניינים בביטוח רכב. לאחר מכן, יהיה עליכם לציין את מספר הרישוי של הרכב. על סמך מספר זה, המערכת תאתר את יצרנית הרכב, הדגם ושנת הייצור. אם אין ברשותכם מספר רישוי, אפשר גם להקליד פרטים אלו ידנית.

לאחר מכן, תישאלו כמה קילומטרים הרכב צפוי לנסוע בשנת הביטוח (קיימת גם אפשרות לא לתת הערכה). תתבקשו גם לצרף מידע רלוונטי לגבי גיל הנהג הצעיר ומינו, ולאשר שהרכב היה מבוטח בביטוח מקיף בשלוש השנים האחרונות, שנוהג בו אדם אחד ושלא היו לאותו אדם תביעות או שלילות בשלוש השנים האחרונות.

לאחר הזנת הפרטים, אם כולם יתגלו כתקינים, יוצע לכם לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. תוכלו להחליט שאתם מקבלים אותה ולסיים את התהליך. לחילופין, תוכלו לבחור לקבל אותה למייל, כשבמקרה זה תתבקשו למלא את כתובת המייל, להשלים פרטים נוספים והצעת המחיר המפורטת תשלח אליכם ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני.

אם תבחרו לקבל את ההצעה למייל, יהיה עליכם להחליט אם אתם מעוניינים להמשיך בתהליך. לאחר שתקראו בעיון את הפרטים, תקבלו סמס עם קישור, שבלחיצה עליו תחזרו לתהליך מהמקום שבו הפסקתם. תתבקשו למלא שם פרטים נוספים, כמו זהות הנהגים, פרטי יצירת קשר, אפשרות למינוי סוכן, ועוד. לאחר מכן, תסיימו את התהליך בהזנה של אמצעי התשלום.

פוליסת הביטוח שרכשתם תישלח אליכם למייל ותהיה תקפה כבר החל מאותו יום.

כדאי שתדעו 

תהליך רכישת הביטוח לרכב אונליין במנורה מבטחים מאובטח בתקן אבטחה מחמיר ומתבצע תוך הגנה מלאה על הפרטים האישיים שלכם.

גם לאחר שאתם מתחילים את התהליך הדיגיטלי, באפשרותכם לפנות למוקד המכירות של מנורה מבטחים ולהשלים את הרכישה בשיחה טלפונית עם נציג. נציגי המכירות ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי ויחס אישי. גם סוכני הביטוח שעובדים בשיתוף עם מנורה מבטחים ישמחו לסייע.