דלג לתוכן הדף
דלג לתוכן הדף
|

אודות - מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ

מנורה מבטחים פנסיה וגמל, אתה בטוח במקום הנכון.

מנורה מבטחים פנסיה וגמל הינה החברה הגדולה ביותר בישראל לניהול מוצרי פנסיה וגמל והיא מנהלת את קרן הפנסיה הגדולה במדינה, מנורה מבטחים פנסיה (לשעבר מבטחים החדשה). למנורה מבטחים פנסיה כמיליון עמיתים והיקף נכסים של כ-143 מיליארד שקלים (נכון ליום 01.12.20), וכן מגוון רחב של מסלולים בקופות גמל, קרנות השתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים.

גודלה של החברה המנהלת ויציבותה מאפשרים לך ליהנות מיתרונות שקיימים רק אצל מנורה מבטחים.

מנורה מבטחים מעמידה בפני לקוחותיה מערך שירות נרחב:

  • מערך סוכני הביטוח של מנורה מבטחים.
  • מערך המתכננים הפנסיונים של מנורה מבטחים פנסיה וגמל.
  • מרכז שירות טלפוני.
  • אתר אינטרנט ומידע אישי מתקדם.

מנורה מבטחים פנסיה וגמל - מובילים בחדשנות

עיתונאי הביטוח והפיננסיים של דה מרקר, גלובס, ידיעות אחרונות, עדיף ו-NFC בחרו גם בשנת 2020 בקרן הפנסיה "מנורה מבטחים פנסיה" כקרן הפנסיה הטובה ביותר, בפעם העשירית ברציפות! כל זאת בזכות החדשנות, השירות והערך הגבוה לעמיתים.

בנוסף, קרן הפנסיה מנורה מבטחים פנסיה הייתה קרן הפנסיה הגדולה הראשונה שהנהיגה מסלולי השקעה המאפשרים לעמיתי הקרן לבחור במסלולי השקעה המותאמים לגיל העמית. זאת בעקבות המשברים שעברו בשנים האחרונות על שוקי ההון בעולם, המוכיחים את החשיבות של הפחתה הדרגתית של הסיכון ככל שהעמיתים מתקרבים לגיל פרישה.

מנורה מבטחים פנסיה וגמל - Super Brand

מנורה מבטחים פנסיה וגמל הוכרזה על ידי ארגון Superbrands ישראל כמותג על בפעם החמישית, על כך שהפגינה הצטיינות מיתוגית בשוק הפרסום המקומי.

מנורה מבטחים פנסיה וגמל מציעה מספר מוצרים חדשנים לחוסכים בקופות הגמל, קופות הגמל להשקעה וקרנות ההשתלמות. זאת לצד הלוואות בתנאים אטרקטיביים במיוחד ושינוי מסלול באמצעות המידע האישי באינטרנט.

יו"ר מועצת המנהלים: מר ערן גריפל.

מנכ"ל: מר גיא קריגר.

אקטואר ראשי: מר עמית רוזן.

למעבר למוצרי הפנסיה של מנורה מבטחים לחצו כאן