דלג לתוכן הדף
קישור לדף הבית של מנורה
לאזור האישי

אודות - מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ

מנורה מבטחים פנסיה וגמל, אתה בטוח במקום הנכון.

מנורה מבטחים פנסיה וגמל הינה החברה המנהלת הגדולה ביותר בישראל למוצרי פנסיה וגמל. החברה מנהלת נכסים בסך של כ-125 מיליארד ש"ח, עבור כ-1.5 מליון עמיתים (הנתונים הינם נכון לתום שנת 2017). במסגרת זאת מנהלת החברה את קרן הפנסיה הגדולה במדינה, מנורה מבטחים פנסיה (לשעבר מבטחים החדשה), שלה מעל 1,000,000 עמיתים והיקף נכסים של כ-100 מיליארד שקלים, וכן מגוון רחב של מסלולים בקופות גמל, קרנות השתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים. גודלה של החברה המנהלת ויציבותה מאפשרים לך ליהנות מיתרונות שקיימים רק אצל מנורה מבטחים.

מנורה מבטחים מעמידה בפני לקוחותיה מערך שירות נרחב:

  • מערך סוכני הביטוח של מנורה מבטחים.
  • מערך המתכננים הפנסיונים של מנורה מבטחים פנסיה וגמל.
  • מרכז שירות טלפוני.
  • אתר אינטרנט ומידע אישי מתקדם.

מנורה מבטחים פנסיה וגמל - מובילים בחדשנות.

עיתונאי הביטוח והפיננסיים של דה מרקר, גלובס, ידיעות אחרונות, עדיף ו- NFC בחרו גם בשנת 2017 בקרן הפנסיה "מנורה מבטחים פנסיה " כקרן הפנסיה הטובה ביותר, וזאת בפעם השביעית ברציפות! כל זאת בזכות החדשנות, בזכות השירות ובזכות השמירה על נתח השוק.

קרן הפנסיה מנורה מבטחים פנסיה הייתה קרן הפנסיה הגדולה הראשונה שהנהיגה מסלולי השקעה המאפשרים לעמיתי הקרן לבחור במסלולי השקעה המותאמים לגיל העמית. המשברים שעברו בשנים האחרונות על שוקי ההון בעולם מוכיחים את החשיבות של הפחתה הדרגתית של הסיכון ככל שהעמיתים מתקרבים לגיל פרישה.

מנורה מבטחים פנסיה וגמל - Super Brand

מנורה מבטחים פנסיה וגמל הוכרזה על ידי ארגון Superbrands ישראל כמותג על בפעם השניה על כך שהפגינה הצטיינות מיתוגית בשוק הפרסום המקומי.מנורה מבטחים פנסיה וגמל מציעה מספר מוצרים חדשנים לחוסכים בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות קופות גמל להשקעה, הלוואות בתנאים אטרקטיבים במיוחד ושינוי מסלול באמצעות המידע האישי באינטרנט.

יו"ר מועצת המנהלים: מר ערן גריפל.

מנכ"ל: מר גיא קריגר.

אקטואר ראשי: מר עמית רוזן.

למעבר למוצרי הפנסיה של מנורה מבטחים לחצו כאן