דלג לתוכן הדף
קישור לדף הבית של מנורה

מנורה מבטחים במקום הראשון בתחום הבריאות

מנורה מבטחים גאה להיות במקום הראשון בשירות בתחום ביטוח הבריאות, שנה שלישית ברציפות!


לפי סקר שביעות רצון בתחום הבריאות והסיעוד של לשכת סוכני הביטוח 2016, מנורה מבטחים במקום הראשון!

לשכת סוכני הביטוח בישראל מהווה את הגוף היציג של סוכני הביטוח בישראל. בין מטרותיה העיקריות של הלשכה כפי שהן מוגדרות בתקנון הינה עמידה של האינטרסים הכלכליים ועל משמר המקצוע ורמתו למען הגנת כינייניו של המבוטח, קיום פיקוח וביקורת מקצועיים והפעלתם של כללי נוהג מחייבים ועקרונות אתיקה מקצועיים.

הסקר בוצע על ידי מכון דיאלוג ונערך בקרב 605 סוכני ביטוח שהתבקשו לדרג את שביעות רצונם מחברות הביטוח השונות. תוצאות הסקר הוצגו לראשונה בכנס הבריאות השנתי של לשכת סוכני הביטוח שהתקיים ב-23.06.2016.

מנורה מבטחים קיבלה במדד השירות הכללי בתחום הבריאות, את הציון הגבוה ביותר ובנוסף הצטיינה ובלטה בפרמטרים הבאים:

 • הוגנות החברה בתשלום תביעות
 • נכונות המנהלים בחברה לעזור
 • היכולת להגיע לפגישה עם מנהלים בחברה בזמן סביר 
 • טיפול החברה בחיתום רפואי
 • זמינות עובדי החברה לסוכן
 • שקיפות החישוב של עמלות בחברה

במנורה מבטחים שמים בראש סדר העדיפויות את הקשר עם המבוטח ואת שיתוף הפעולה עם הסוכן. אנו מאמינים כי העיסוק בביטוח בריאות הינו הרבה מעבר להחזרים כספיים, אלא בגדר שליחות עבורנו. אנו מעוניינים ללוות, להדריך, לכוון ולתמוך בעת ההתמודדות הקשה עם אירועי רפואי מורכב, וכל זאת על מנת שגם לקוחותינו וגם סוכנינו ידעו שהבריאות בידיים טובות. בעולם של פוליסות בריאות אחידות, השירות הוא זה שעושה את ההבדל. אנו מתחייבים להמשיך ולהעניק ללקוחותינו שירות מקצועי מכל הלב.

אנו גאים בתוצאות הסקר, מעוניינים להודות לכל סוכנינו על חלקם בזכייה, ומקווים להמשך שיתוף פעולה פורה בעתיד.

  קראו עוד

 • סיפורי מבוטחים

  בחרנו לחלוק ולשתף אתכם בכמה מסיפורי מבוטחינו המבוטחים בביטוח בריאות פרטי במנורה מבטחים. הסיפורים מתארים בקצרה את סיפורו האישי של המבוטח ואת חוויתו מהשירות שניתן לו מעובדי תחום ביטוח הבריאות במנורה מבטחים.

  למידע נוסף
 • מכתבי תודה והערכה לעובדי תחום הבריאות

  לאורך הזמן מבוטחים שתבעו את ביטוח הבריאות שלהם במנורה מבטחים בחרו להודות לעובדי תחום ביטוח הבריאות עבור השירות היעיל והאיכותי שקיבלו. חלק מהם הסכימו שנשתף את התודות ומכתבי ההמלצה שלהם. זה המקום בו תוכלו להתרשם מחווית השירות שנותן תחום ביטוח הבריאות במנורה מבטחים למבוטחיו.

  למידע נוסף
 • זכייה במכרז ביטוח הבריאות הקולקטיבי לקופ"ח מאוחדת

  אנחנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על הזכייה של מנורה מבטחים במכרז ביטוח הבריאות הקולקטיבי של קופת חולים מאוחדת במסגרתו תעניק לעובדי הארגון ביטוח להשתלות, תרופות וניתוחים בחו"ל.

  למידע נוסף