דלג לתוכן הדף
קישור לדף הבית של מנורה
לאזור האישי

ביטוח בריאות קבוצתי במנורה מבטחים

ההתקדמות הטכנולוגית המהירה בתחום הבריאות בארץ ובעולם מביאה למצב שבו המערכת הציבורית מתקשה לספק ולממן לאזרחי ישראל את הפתרונות הרפואיים הטובים ביותר. גם רכישת ביטוחים משלימים של קופות החולים לא נותנת מענה מלא במצבים קשים כמו צורך בהשתלות איברים בחו"ל, טיפולים מיוחדים וניתוחים בחו"ל או תרופות שלא כלולות בסל הבריאות.

ארגונים רבים שרוצים לדאוג לבריאותם של העובדים מחפשים מענה אופטימלי למגבלות של הפתרונות הציבוריים ושל ביטוחי קופות החולים. לכן פיתחנו במנורה מבטחים ביטוח קבוצתי שמאפשר למבוטחים נגישות לשירותי הרפואה המתקדמים.

תוכנית הביטוח הקבוצתי נקבעת בהתאם למאפיינים ולצרכים הייחודיים של כל ארגון. המטרה: להציע למעסיקים ליהנות מיתרונות רבים ובהם תנאים והיקפי כיסוי רחבים, תעריף מוזל, העדר חיתום פרטני בעת ההצטרפות לביטוח ועוד.

למנורה מבטחים יש יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום ביטוחי הבריאות הקיבוציים, והיא מציעה כיום מגוון רחב של תוכניות קבוצתיות לביטוח בריאות, ביטוח סיעודי וביטוח שיניים.


השירות הייחודי מתבסס על שילוב של ידע מקצועי, מעקב אחר ההתקדמות הטכנולוגית בתחום הרפואה וליווי צמוד ומקצועי לאורך השנים. ההיכרות העמוקה עם הלקוחות מאפשרת לנו להציע להם תמיד את תוכניות הביטוח העדכניות והמתאימות ביותר.

בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה בנושא ביטוחי בריאות קבוצתיים בטלפון מס' 2000*.

לכל מוצרי ביטוח בריאות לחצו כאן