דלג לתוכן הדף
דלג לתוכן הדף
|

5 דברים שהופכים את הביטוח המקיף למשתלם במיוחד

הרכב שלכם הוא דבר נפלא, נוח, שימושי – ויקר. ביטוח מקיף יספק לו מעטפת הגנה אופטימלית, בכמעט כל תרחיש. תראו כיצד

ביטוח מקיף הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים, השימושיים והנמכרים בישראל. במציאות היומיומית של הכבישים, שבה תאונות דרכים עלולות לקרות לכל אחד ובכל זמן, ביטוח מקיף מספק את ההגנה המשלימה לביטוח חובה. בעוד ביטוח החובה מכסה נזקים גופניים, ביטוח מקיף מגן בתרחיש של נזקי רכוש שיכולים להיגרם לרכב כתוצאה מגניבה, מעורבות בתאונה, שריפה, אסון טבע וכדומה ולרכב צד ג' – כתוצאה משימוש ברכב המבוטח – כפי שנפרט בהמשך.

ריכזנו עבורכם חמישה מאפיינים של הביטוח המקיף שלא ניתן לקבל באמצעות ביטוח החובה, על מנת שתוכלו לראות בעצמכם אם הביטוח המקיף יכול להתאים לכם ולצרכים שלכם. 

1. הגנה רחבה

אם אתם מחזיקים רכב, כנראה שאתם והמשפחה משתמשים בו באופן שוטף: לנסיעות לעבודה, לסידורים, להסעות של הילדים. הנכס הכה שימושי הזה גם עולה לא מעט כסף, ולכן מומלץ להגן עליו בצורה המקיפה והמקצועית ביותר לימים פחות מוצלחים.

להבדיל מביטוח חובה, ביטוח מקיף הוא ביטוח רכוש. כלומר, הוא מכסה מגוון נזקים שעלולים להיגרם לרכב, למשל בעקבות גניבה או ניסיון גניבה, התפוצצות, התנגשות מקרית, התהפכות או תאונה, מעשה זדון שביצע אדם אחר, נזקי מזג אוויר, ועוד.

תיקון הנזקים האלה כרוך לרוב בהוצאה כספית גדולה. לכן, טוב לדעת שאם התרחיש שקרה לכם נמנה על אחד מהאירועים הביטוחיים המאוזכרים בפוליסה, ייתכן שתהיו זכאים לפיצוי כספי, וזאת בהתאם לגובה האחריות ותנאי הפוליסה.

חברת מנורה מבטחים ביטוח בע"מ, שהינה חלק מקבוצת ביטוחי הרכב הגדולה בישראל, מציעה לכם ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון, בהנחה של עד 50% ובהתאמה אישית לצרכים שלכם. ביטוח מקיף מכסה את הסיכונים הנפוצים וכולל גם ביטוח צד ג', המעניק כיסוי מפני נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי כתוצאה מהשימוש ברכב, לדוגמה כתוצאה מתאונה באשמתכם. 

2. הרחבות וכיסויים נוספים

לפוליסה התקנית המוגדרת בחוק, ניתן להוסיף, במעמד רכישת הביטוח המקיף, הרחבות וכיסויים נוספים. כך ניתן לרכוש שירותי גרירה, שימוש ברכב חלופי, כיסויים לשבר שמשות (כולל שמשות מקוריות, בתוספת פרמיה), פגושים, תוספות ואביזרים לרכב, פנסים ומראות צד, כיסוי לנהג זמני, הוצאות משפט, ועוד.

חברת מנורה מבטחים מאפשרת לכם להרחיב את הפוליסה הבסיסית, בהתאמה אישית לצרכים שלכם, כך שתכלול את ההגנות החשובות הנחוצות לכם. כך, אתם זוכים בביטוח מקיף לרכב בהתאמה אישית ונהנים ממעטפת הגנה אידיאלית, ההולמת את הצרכים שלכם. 

3. רכיב השתתפות עצמית

נהוג לכלול בביטוח המקיף רכיב השתתפות עצמית – סכום קבוע מראש, אותו תידרשו לשלם במקרה של הפעלת הביטוח. חשוב שתדעו שבביטוח המקיף של מנורה מבטחים, ובכפוף לתנאיו, לא תצטרכו לשלם השתתפות עצמית, כל עוד תתקנו את רכבכם באחד מכ- 200 מוסכים שבהסדר. 

4. תעריפי הביטוח

מחירה של פוליסת הביטוח המקיף נקבע אצל רוב חברות הביטוח תוך שקלול פרמטרים כמו סוג הרכב, זהות הנהגים והגבלות ספציפיות. בין השאר, נבחנים לרוב דגם הרכב, גיל הנהג, שנות הוותק, עבירות תנועה, תביעות קודמות, מספר הנהגים, ועוד. נתונים אלה מסייעים לחברות הביטוח להתאים בצורה נכונה ומדויקת יותר את עלות הביטוח לפי הסיכון של בעל או בעלת הפוליסה להיות מעורבים בתאונה. פועל יוצא מכך שנהגים זהירים, או נהגים שמבחינה סטטיסטית הסיכוי שלהם להיות מעורבים בתאונה קטן יחסית – משלמים פחות.

כדאי לדעת הוא שבמנורה מבטחים תוכלו לרכוש ביטוח מקיף בהתאמה אישית, בהנחה משמעותית של עד 50%. זאת, כולל אפשרות תשלום באשראי ופריסה לתשלומים . 

5. אופן רכישת הביטוח

כמו תעשיות רבות, גם עולם הביטוח עבר תהליך של מעבר לדיגיטל והיום, קיימת יותר מדרך אחת לרכוש או לחדש את הפוליסה שלכם. במנורה מבטחים, למשל, תוכלו לרכוש ביטוח חובה ו/או מקיף תוך ארבע דקות, בתהליך דיגיטלי מלא, או באמצעות סוכן הביטוח. אפשר כמובן לקבל הצעת מחיר ולדון עליה טלפונית עם נציג. ניתן, באותה הזדמנות, לרכוש את פוליסת הביטוח ישירות דרך המוקד הטלפוני, בתהליך קל ומהיר. 

בחזרה לעמוד פולסיות ביטוח רכב