דלג לתוכן הדף
קישור לדף הבית של מנורה

מסלולי יעד לפרישה

מסלולי יעד לפרישה, מסלולי השקעה מותאמי גיל

מטרתם של כל החוסכים בקרנות הפנסיה היא אחת, להגיע לגיל פרישה עם כמה שיותר כסף. אך, החוכמה האמיתית היא לדעת להתאים את אופי ההשקעה לטווח ההשקעה. מנורה מבטחים מציגה: "מסלולי יעד לפרישה", תגיד לנו מתי אתה עומד לפרוש ואנו נתאים לך את המסלול.

מסלולי יעד לפרישה

מסלולי השקעה חדשים המותאמים לתאריך הפרישה המשוער של כל חוסך בקרן, כאשר אחוז הנכסים התנודתיים, לדוגמא מניות, במסלול הולך וקטן ככל ומתקרב מועד הפרישה.

יתרונות מסלולי יעד לפרישה

  • מסלולי היעד לפרישה הופכים עבורך את בחירת מסלול ההשקעה להחלטה קלה ופשוטה. לכל מסלול יעד יש את תמהיל ההשקעה המתאים ביותר עבור תאריך הפרישה המשוער של כל חוסך בקרן.פשוט בוחרים את המסלול עם תאריך היעד הקרוב ביותר לתאריך הפרישה המשוער ומקבלים את הרכב הנכסים האופטימאלי על פי מספר השנים בהם נותר לך לחסוך.
  • מסלולי יעד לפרישה עוזרים לך להקטין את רמת הסיכון בקרן הפנסיה כל הדרך עד הפרישה. מבלי שתעשה שינוי נוסף בתמהיל ההשקעה שלך. מכיוון וככל וחולפות השנים, אנו מקטינים את אחוז הנכסים התנודתיים בתיק ההשקעה שלך.

איך זה עובד?

מסלולי היעד פועלים בארצות הברית ובאירופה בהצלחה כבר מספר שנים, החוסך בוחר את מסלול היעד המתאים לגיל הפרישה המשוער שלו. מנהל ההשקעות בקרן מקטין את הרכב הנכסים התנדותיים במסלול כך שלקראת גיל הפרישה מסלול ההשקעה לא ישקיע כלל במניות. כך החוסך נהנה בגיל צעיר מתיק דינאמי המתאים למאפייניו ולקראת גיל הפרישה הוא נהנה מתיק סולידי השומר על ערך הכסף שצבר וכל זאת מבלי לבצע שינויים במהלך התקופה.

לדוגמא, מסלול יעד לפרישה 2045, מיועד לאנשים שמעוניינים לצאת לפנסיה בשנת 2045. המסלול מורכב כיום מ 35% השקעה במניות. ככל ומועד הפרישה מתקרב, אחוז המניות בתיק הולך ופוחת. אחוז אגרות החוב לטווח קצר הולך וגדל. אתה לא צריך לדאוג לרגע, מתי או איך לשנות את הרכב ההשקעות בקרן – מסלול היעד עושה זאת עבורך ובאופן אוטומטי.

קישורים שימושיים

  • עמיתים בקרן הפנסיה מנורה מבטחים פנסיה שרוצים להצטרף יכולים לעשות זאת דרך צור הקשר.
  • לא מבוטחים בקרן הפנסיה מנורה מבטחים פנסיה ורוצים להצטרף? הרשמו דרך פנסיה בקליק ואחד מנציגנו ישוב אליך - לכניסה.---------------
האמור אינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה או חוות דעת ואין בו כדי להוות תחליף ליעוץ או שיווק פנסיוני כאמור הניתן על ידי בעל רישיון כדין, המתחשב בצרכים ובנתונים המיוחדים של כל אדם.