דלג לתוכן הדף
קישור לדף הבית של מנורה
לאזור האישי

כלים דיגיטליים

אוהבים להיות בקונטרול? אנחנו על זה!

במיוחד בשבילכם: לאחרונה השקנו במנורה מבטחים מגוון כלים דיגיטליים מתקדמים שיאפשרו לכם להיות עם היד על הדופק מכל מקום, בכל זמן ● מעכשיו אתם יכולים לעקוב ולנהל מקרוב ומרחוק את הכסף שלכם בדיוק כמו שאתם אוהבים.

למה להמתין על הקו?

היום זה כל כך קל פשוט, זמין ונוח במיוחד לקבל מידע על כל החסכונות שלכם במנורה מבטחים. מערכת 'מידע אישי' מאפשרת לכם לבדוק את סטטוס הפניות שלכם אל מוקדי השירות, מצב קרן הפנסיה, פוליסות החיסכון ואפילו את ביטוחי הבריאות. וזה לא הכל, באמצעות המערכת אתם יכולים בקלות ובנוחות לשנות את מסלול ההשקעה, להגיש בקשת להלוואה ואף לבצע פעולות פדיון. 

למה להמתין בתור?

הזמן שלכם חשוב לנו. לכן, ההמלצה שלנו היא לקבוע תור מראש ללשכות השירות שלנו הפרוסות ברחבי הארץ. פשוט נכנסים למערכת זימון תורים שבאתר ומתאמים פגישה איתנו במועד שהכי נוח לכם. לאחר התאום, תקבלו לנייד מסרון עם כתובת הסניף. יום לפני המועד, תקבלו מאיתנו תזכורת לקראת הפגישה הצפויה. 

למה להמתין לדואר?

כבר לא צריך להמתין שהדוור יגיע עם הדוח הרבעוני או עם עדכון בנוגע לתביעה שהגשתם. כשיש לכם את שירות בקליק אתם יכולים לעשות זאת ועוד, בקליק, מתי שאתם רוצים. נכנסים, מקלידים מספר תעודת זהות ואת תאריך הנפקתה - ואתם יכולים להתחיל! 

נמצאים בין עבודות? 

התפטרתם? פוטרתם? מרגישים שהגיע הזמן להחליף עבודה? לא משנה מה הסיבה, אנחנו במנורה מבטחים מלווים אתכם בכל רגעי האמת בחייכם. הכירו את מבטחים קריירה. כאן תוכלו לחפש ולמצוא עבודה חדשה, לוודא שהפנסיה שלכם נשמרת בעת מעבר בין העבודות, וגם לקבל מידע מקיף על הזכויות שלכם במקום העבודה שסיימתם ובמקום העבודה החדש. ויש עוד: מגיעות לכם מאיתנו הנחות בסדנאות שונות בתחומי קריירה ואף העמדנו לרשותכם מוקד תמיכה מיוחד שזמין באתר ויעזור לכם לקבל מענה על כל השאלות.

מעסיקים עוזר/ת בית? מטפל/ת? מורה פרטי? 

אל תגידו שלא ידעתם: משנת 2008 החוק מחייב אתכם לדאוג להם קרן פנסיה. במידה ולא תשלמו אתם צפויים לקנס של 9,000 ₪ ואף עשויים להיתבע על ידי העובדים.

החדשות הטובות הן שכדי לפתוח קרן פנסיה לעובד שלכם, אתם לא צריכים לצאת מהבית, אפילו לא להרים את הטלפון. דרך מערכת יעד פנסיוני, אתם פותחים ומנהלים את קרן הפנסיה באופן ישיר, בחינם, ללא עלות וללא עמלות.   

מעסיקים – גם אתכם לא שכחנו!

תראו לנו מעסיק שאינו עסוק עד מעל הראש. בגלל שאנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר, הקמנו עבורכם את פורטל המידע למעסיק. עכשיו אתם יכולים בקלות, בנוחות ובזמינות מלאה לעקוב אחר ההפקדות לעובדיכם, להפיק דוחות ואישורים למס הכנסה, ולוודא תשלומים בהתאם להנחיות משרד האוצר.